WE ARE JUNIC.

Idag har industrin en ständig efterfrågan av personal och vi expanderar snabbt för att hjälpa våra kunder men vi fångar även upp andra behov hos företagen och bygger på så sätt upp kompetens, kapacitet och kvalitet.

Hjärtligt välkomna att kontakta oss.

KOLLEKTIV

Niklas Andersson

Ägare & Verksamhetschef, Gislaved-Värnamo 0371-830 52 niklas@junic.se

Carolina Håkansson

Personal & HR ansvarig, Gislaved-Värnamo (Föräldraledig) 0371-830 53 carolina@junic.se

Outi Mäkinen Fränberg

Search/Kandidatansvarig, Gislaved-Värnamo 0371-830 60 outi@junic.se

Ylber Dobra

Konsultchef 0371-830 59 ylber@junic.se

Johan Bäcklund

Konsultchef, Värnamo 0370-692565 johan@junic.se

INDUSTRISERVICE & MASKINFLYTT

Niclas Bjelke

Ägare & Verksamhetschef 0371-830 51 bjelke@junic.se

TJÄNSTEMÄN

Susann Lothian

HR ansvarig & Affärsområdeschef, Gislaved-Värnamo 0371-830 54 susann@junic.se

ADMINISTRATION

Gun-Marie Pettersson

Ekonomi & Support 0371-830 55 gun-marie@junic.se

Ulf Stjerneby

Ägare / VD 0371-809 93 ulf@junic.se

YOU CAN BE JUNIC.

SÖKER DU JOBB?

Vad roligt att du är på jakt efter jobb. För att allt ska gå så smidigt som möjligt fyller du i hela jobbansökan här.

Sök jobb